Aarsleff

lt

Visuomeninė veikla

Atsižvelgdama į visuomeninę verslo atsakomybę, Aarsleff remia projektus, kurie prisideda prie tvirtų pamatų aktualių visuomeninių problemų sprendimui statymo. Pagal savo galimybes įmonė taip pat remia visuomenės iniciatyvas, kurias pristato darbuotojai.
Bendradarbiavimas su Fondu „Mėgstu padėti“ (Lubię Pomagać)
2013 metais parėmėme Fondo „Mėgstu padėti“ projektą, siekiantį išspręsti vieną iš svarbių problemų – Lenkijos visuomenės senėjimo.
Šio projekto dėka sukurtas unikalus vadovėlis „Komunikacijos su baigiančiais gyvenimą žmonėmis menas“, kurį parengė grupė žmonių, kiekvieną dieną praktiškai globojančių sunkiomis ir lėtinėmis ligomis sergančius ligonius. Knyga parašyta prieinamu būdu, o joje pateiktos žinios papildytos praktiškomis išvadomis ir iliustracijomis, palengvinančiomis šios publikacijos panaudojimą ligonių globoje. Vadovėlis pravers Fondo rengiamiems mokymams, skirtiems medicinos personalui, savanoriams bei baigiančių gyvenimą žmonių šeimoms.
Fondas „Mėgstu padėti“ rengia visoje Lenkijoje edukacinius ir informacinius mokymus bei leidinius, susijusius su sunkiomis ir lėtinėmis ligomis sergančių žmonių bei jų šeimų globos pagerinimu.

Esame Žešuvo politechnikos lokalinio komiteto IAESTE partneris tarptautinėje studentų praktikų mainų programoje.
Parėmėme taip pat Lenkijos gausių šeimų dienas, kurios vyko mieste Grodzisk Mazowiecki.

 

Padėka
Patronatas
Mėgstu padėti